“Чарівна лавка” скорочено

чарівна крамниця скорочено Короткий зміст

«Чарівна крамниця» Герберта Джорджа Уеллса є однією з відомих, а головне цікавих новел письменника. У творі письменник зображує реальність дива, яке переважає в нашому світі. Однак не кожного воно може осягнути. Всі ми виросли на казках, які вселили в наші серця віру в те саме чудо.

“Чарівна лавка” скорочено

У новелі «Чарівна крамниця» письменник зображує різноманітне сприйняття дітей і дорослих. Уеллс чітко дає зрозуміти читачеві, що доторкнутися до чарівництва можуть не всі, тому що людина повинна мати бездоганну фантазію. Виявилося, що такою фантазією можуть володіти лише діти, а ось дорослим доводиться куди складніше.

Батько Джипа готовий був повірити в чудеса, але тверезість, а потім ревнощі і тривога за хлопчика знищили в ньому віру в чари. Чудо несподівано перетворилося на кошмари. В одному і тому самому предметі хлопчик бачив прекрасне і таємниче, а батько – огидне і страшне.
Маленькому Джипу підвладні предмети, він з дитячою серйозністю керує ними, він захоплений, забув про існування того реального світу, де є батько. Але ж світ, в який занурився сам малюк, – також  реальний.

Раптово батько і син опиняються  на тій же вулиці, тільки чарівного магазинчика вже немає. Про те, що все, що сталося – не видіння і не сон, нагадують подарунки в руках Джипа, вручені йому продавцем.
Розпакувавши вдома згортки, син бачить усі ті ж чудові, живі іграшки, батько – простих олов’яних солдатиків, яких можна купити в будь-якому магазині, звичайне кошеня із прекрасним апетитом.

чарівна крамниця переказ

Батько до кінця новели не вірить в диво, він чекає, коли господар лавки прийде отримати рахунок за подарунки. Але ж казку не можна купити, вона безцінна! Казка забарвлює світ в інші фарби, надає відносинам людей інші відтінки, змушує жити по-іншому, бачити більше і ширше, відкривати душу цілому світу, який не можна вивчити і до кінця життя.

Також ви можете допомогти товаришам додавши аналіз твору “Чарівна крамниця”, та характеристику героїв через форму коментарів.

Аудіокнига “Чарівна лавка” скорочено

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Анонім

    Супер сайт всегда читаю и списую только тут

    Відповіcти
  2. Ангеліна

    супер дякую

    Відповіcти