Мої враження від твору “Чарлі і шоколадна фабрика”

Мої враження від твору Чарлі і шоколадна фабрика 5клас

Написати твір на тему: “Мої враження від твору “Чарлі і шоколадна фабрика” Роальда Дала допоможе викладений приклад. Рекомендуємо розповідати про те чим мені сподобалась книга, щоб ваша розповідь була ніби твір-відгук.

Мої враження від твору “Чарлі і шоколадна фабрика” 

Твір Р.Дала “Чарлі та шоколадна фабрика” відправив нас у подорож чарівною фабрикою містера Вонки. Ми познайомилися з героями твору, які змогли отримати Золотий квиток. Більшість із них  погано поводять себе та мають певні недоліки. Хтось із них схильний до ненажерливості та неслухняності, інший – жадібний  та заздрісний, хтось залежний від комп’ютерних ігор та від телебачення.

У той час, головний герой твору, Чарлі Бакет, мені дуже сподобався. Його бідна родина, яке не має навіть найпростішого для існування, навчила його доброти, співчуття та справедливості.   Мені дуже сподобалося те, що Чарлі заради своєї родини може відмовитися від спокуси стати багатим та незалежним, тому що він вміє цінувати найголовніше – своїх рідних та близьких, той дух єдності та підтримки, який може дати лише справжня міцна сім’я, ті, хто тебе по-справжньому любить і завжди буде з тобою.

Я думаю, що ця повість – казка є повчальною і для дітей, і для дорослих, тому що навчає справжнім, вічним цінностям, які ніколи не втрачають актуальності. 

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар